Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/u673258573/domains/melagis.lt/public_html/zyro/functions.inc.php on line 207

Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/u673258573/domains/melagis.lt/public_html/zyro/functions.inc.php on line 207
Teismas
gallery/ico

Atnaujinta: Baudžiamoji byla nutraukta

Kaip pavogti 100 tūkstančių eurų ir nesėsti?

Ostapas Benderis starter pack:

* Susikurkite daug svetainių. Kuo daugiau - tuo didesnis kliovas
* Neturėkite jokio oficialaus turto ir oficialių pajamų
* Su potencialiom aukom sudarykite sutartis be jokių padirbinėjimų bei pasirašykit tikrus pinigų paėmimo kvitus
* Kalbėkite maloniai, dalykiškai. Būtina sąlyga - nesikeikti ir nesitujinti
* Vežiokite klientus po statomus objektus ir gamyklas
* Jei reikia pasirašykite skolos raštelius ir vekselius
* Būtinai kažką klientui pagaminkit. Na jei klientas užsakė pvz pirtį, tai nusiųskite jam 3 pagalius - ar ne pirtis? šiaip daugiau į mašiną gi netelpa;
* Svarbu žinoti, kad nevykdant paslaugos, kliento sumokėtas avansas yra jūsų, o klientas jums dar šiap ir skolingas, nes neatlaikius nervams nusprendė nutraukti sutartį.
* Dėl įsipareigojimų nevykdymo apkaltinkit savo klientus. Svarbu, jog žinote, kad sumokėti pinigai klientams jau nebepriklauso ir nuoširdžiai jaučiat, kad visi klientai įžūliai kenkia, meluoja bei grasina.

Jei jus pakankamai pakaučinau ir turite aukščiau minimas sąvybes - drąsiai imkite pinigus (tiek kiek norite) iš visų ir galite nieko nedaryti! 
Nepamirškite Jūs ne vieni - su jumis visa teisėsauga! Blogiausiu atveju užsuksite į komisariatą draugiškai pasišnekučiuoti. Prokurorai metus laiko laikys stalčiuje jūsų bylą, bet rezultatas garantuotas: nutrauktas tyrimas, nesant padarytos nusikalstamos veikos, numatytos LR BK 182 str. 1d.

Mindaugas Mejaras (fb mejmin) ir visi kiti verslai nuo nulio, учитес студенты - 100k ir guliaj Vasia. Nu bet geriau Senukuose etiketes perklijuot ant brangesnių prekių? Ane Mindaugai? Sakei kad gerai sekasi, tai ir toliau treniruokis ant katinų.